Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

BAZA TRENINGOWA

Hala Sportowa w Karpaczu to obiekt oddany do użytku w 2010 roku. Znajduje się w samym centrum Karpacza. Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna! W drodze z trenngu możemy odwiedzić sklep, skosztować oscypka, czy po prostu... zwiedzać Karpacz! Wielofunkcyjne boisko ze sprężystą drewnianą podłogą sportową o wymiarach 44x22 m pozwala na rozgrywanie zawodów oraz treningów wszystkich dyscyplin zespołowych tj.:piłka ręczna, koszykówka, piłka nożna halowa siatkówka.

Hala wyposażona jest w dwa centralne kosze z regulowaną wysokością opuszczane elektrycznie  i sześć koszy treningowych. Dysponujemy świetlną tablicą wyników. Do dyspozycji uczestników zajęć są cztery szatnie wraz z prysznicami i toaletami. Widownia na hali przeznaczona jest dla 225 osób. 

 

W bezpośrednim sąsiedztwie hali znajduje się boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią oraz windą dla osób niepełnosprawnych. Dosłownie 5 minut od hali znajduje się nowo wybudowany stadion lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej, z którego również zamierzamy korzystać.

Odpoczywać, jeść i spać będziemy w malowniczym obiekcie w sercu Karpacza - w Królowej Karkonoszy. Wyżywienie złożone ze śniadań, obiadów i kolacji (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego) przygotowane jest pod specjalne wymagania grup sportowych, zatwierdzone przez dietetyka lekkoatletycznych kadr narodowych.

Link do bazy noclegowej: http://www.krolowakarkonoszy.pl/karpacz/formularz_zapytania

Poniżej filmik - stworzony przez jednego z mieszkańców Karpacza - ukazujący piękno tutejszych krajobrazów i jego atrakcyjność turystyczną.

 

Adres bazy treningowej:
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Konstytucji 3 Maja 48b
58-540 Karpacz

 

 

 

 

#eat #sleep #hoop #repeat

Slider

PARTNERZY

 

blackrolllpolska

 

KarpaczBIG

 

 

 

BGsports

PARTNERZY

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available

PATRONI MEDIALNI