Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

BAZA TRENINGOWA

Hala wraz z internatem położone są na wysokości 705 m.n.p.m., w cichym i spokojnym zakątku Karpacza na skraju lasu należącego do Karkonoskiego Parku Narodowego. W ciągu roku szkolnego pełnią rolę bazy treningowo-noclegowej dla młodzieży Szkoły Mistrzostwa Sportowego, pod którą podlegają sekcje piłki ręcznej oraz sportów zimowych takich jak: saneczkarstwo, bobslej. SMS w Karpaczu wychował wielu wybitnych sportowców, w tym olimpijczyków. 

 

                              

 

W lipcu tego roku ośrodkiem przy ul. Gimnazjalnej zawładną jednak młodzi koszykarze z całej Polski, którzy przyjądą tu po to, by szlifować swoje talenty!

 

Wybudowana w 2011 roku hala widowiskowo-sportowa ma wymiary 44 m x 24 m. Przystosowana jest do prowadzenia treningów przez profesjonalne drużyny, jak i organizacji zawodów sportowych. Na trybunach zasiąść może do 220 osób, oświetlenie, nagłośnienie spełnia wszelkie wymogi. 

 

   

 

Na sali znajdują się 4 kosze (w tym 2 najazdowe) oraz całe zaplecze sprzętu sportowego niezbędnego do przeprowadzania treningów.

Podłoga hali wykonana jest w technologii drewnianej, ułożona na konstrukcji legarowej. Górną warstwę stanowi nowoczesna wykładzina sportowa Tarkett Linosport.

 

Obiekt posiada siłownię, a także dysponuje 4 szatniami z dostępem do kabin prysznicowych oraz toalet. Obok hali znajduje się boisko z powierzchni poliuretanowej oraz parking na 20 samochodów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#eat #sleep #hoop #repeat

Slider

PARTNERZY

 

blackrolllpolska

 

KarpaczBIG

 

HotelRelaksBIG

 

BGsports

PARTNERZY

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available

PATRONI MEDIALNI