OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W Kępnie

Projekt bez nazwy (89)

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA

Ośrodek Sportu i Rekreacji to miejsce dogodnie położone w centralnej części Kępna, pozwalające na szybkie dotarcie do dwóch głównych dróg krajowych przecinających tę miejscowość: drogi krajowej nr 11 oraz drogi S8. Nowoczesny Ośrodek mieści halę widowiskowo-sportową, stadion do piłki nożnej, boiska ze sztuczną nawierzchnią oraz otwarty basen kąpielowy. Do dyspozycji uczestników obozu będzie hala widowiskowo-sportowa, która wielokrotnie była areną zmagań dużych wydarzeń sportowych. Płyta główna hali wielofunkcyjnej pokryta jest wykładziną sportową, która bardzo dobrze sprawdza się w wielu dyscyplinach sportowych oraz zapewnia optymalną amortyzację wstrząsów. Na hali znajdują się 4 duże szatnie mogące pomieścić do 20 osób w każdej. Pomieszczenia wyposażone w miejsca siedzące oraz pomieszczenia higieniczno–sanitarne. Na obiekcie znajduje się również dobrze zaopatrzona siłownia, idealnie skrojona na potrzeby sportów zespołowych.

ZAKWATEROWANIE

Goście obozu Hoop Camp mają do dyspozycji 2-3-4 osobowe pokoje z własnymi łazienkami i dostępem do Wi-Fi. Na naszym obozie dbamy nie tylko o rozwój sportowy, ale także o odpowiednie odżywianie naszych podopiecznych. Nasze obozy oferują pełne wyżywienie w formie trzech posiłków dziennie, które zapewniają energię i składniki odżywcze potrzebne do intensywnych treningów. Restauracja znajduje się na terenie obiektu. Zależy nam na zapewnieniu pełnego komfortu naszym uczestnikom, dlatego oferujemy możliwość spersonalizowania diety zgodnie z indywidualnymi preferencjami żywieniowymi i ewentualnymi alergiami. Jesteśmy gotowi dostosować posiłki do potrzeb każdego dziecka, zapewniając tym samym nie tylko smaczne, ale i odpowiednio zbilansowane posiłki.

QUARIUM (PARK WODNY)

QARIUM Kępno to jedna z najnowocześniejszych w Polsce krytych pływalni. QARIUM Kępno to przede wszystkim miejsce rozrywki, sportu i rekreacji. Miejsce niezapomnianych doznań zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Quarium Kępno to miejsce na zasłużony odpoczynek i regenerację naszych młodych sportowców.  Do dyspozycji uczestników obozu Hoop Camp jest:

  • basen sportowy (o wymiarach 25 m x 12,5 m i głębokości od 1,35 m do 1,80 m),

  • basen rekreacyjny (o wymiarach około 20 m x 13,6 m i głębokości od 1,10 m do 1,25 m), a w nim 3 tory do nauki pływania i liczne atrakcje wodne,

  • zjeżdżalnia wodna ANACONDA (długości 78,45 m) z pomiarem czasu zjazdu.

FILM (OSIR KĘPNO)

Przewiń na górę